Son günlerde gündeme gelen Elvan Koçak’a, kızlarından videolu yanıt geldi.

Adnan Oktar davası kapsamında, Sayın İç İşleri Bakanımız Süleyman Soylu’dan yardım isteyen Elvan Koçak’a kızları video çekerek cevap verdiler.

“Biz kaçırılmadık!”

“Babam Elvan Koçak’ın çirkin iddialarına cevap” diyerek videolarını yayınladılar.” Elvan Koçak’ın kızları, Şeyma ve Büşra Koçak, Sayın Süleyman Soylu’yu etiketleyerek “Adnan Oktar’dan hiç bir kötülük görmedik, kaçırılmadık, tacize uğramadık.” dediler. Babalarıyla neden görüşmediklerini böyle anlattılar:

“Adnan Oktar benim canım.”

Elvan Koçak’ın küçük kızı Büşra Koçak sosyal medya hesabından yayınladığı videoyla iddialara yanıt verdi.

“Bir kız babası bunu yapmaz.” diyerek babasının sözde taciz iddialarına cevap veren Büşra Koçak sözlerine böyle devam etti.

“Ben artık 20 yaşına girmek üzereyim, 17 değilim. Adnan Oktar benim canım, arkadaşları da çok misafirperverler, çok güzel ahlaklılar, onların hepsini çok seviyorum… Ayrıca biz ailece çok güzel mutlu bir hayat yaşıyoruz, babam bizi manşetlere haber etmeden önce çok huzurluyduk.”

“Özgürce yaşıyorum, kaçırılma, taciz iddiaları tamamen yalan, eğitimlerimize devam ediyoruz.” diyen Büşra Koçak, çektiği 3 videoyu Sayın Cumhurbaşkanımız’ı, Sayın Süleyman Soylu’yu etiketleyerek paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.