Şener Şen ve Neşet Ertaş’ın yıllar önce çekilen ilk karşılaşma videosu Twitter’da gündem oldu

Sinema sanatçısı Şener Şen ile halk ozanı Neşet Ertaş’ın yıllar önce ilk kez karşılaştıkları anlar sosyal medyada gündem oldu. Twitter’da trend olan görüntülerde yeni tanışan iki sanatçı birbirine sarılıyor.

Şener Şen ve “Bozkırın Tezenesi” olarak da bilinen halk ozanı Neşet Ertaş’ın ilk kez karşılaştığı anlar sosyal medyanın gündemine girdi.

“DÜNYA 1 DAKİKALIĞINA GÜZELLEŞİYOR”

2005’te vizyona giren Gönül Yarası filminin setinde Şener Şen ile karşılaşan Neşet Ertaş, kendisiyle tanışmanın verdiği mutluluğu dile getiriyor ve iki sanatçı birbirlerine sarılıyorlar. Bu anları yeniden paylaşan Twitter kullanıcıları ise “Bu sahnede dünya bir dakikalığına güzelleşiyor” yorumunu yaptı. Kısa sürede atılan binlerce tweetin ardından Şener Şen’in adı Twitter’da trend listesine girdi.

TÜRKİYE’Yİ TEMSİL ETTİ

Yönetmenliğini Yavuz Turgul’un yaptığı 2005 yapımı Gönül Yarası, Oscar ödüllerinde ‘En İyi Yabancı Film’ dalında Türkiye’yi temsil etmişti.

Halk ozanı Neşet Ertaş, 25 Eylül 2012 yılında ileri evrede prostat kanseri tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.