Sean Ali Stone, Adnan Oktar’ın kitabından esinlenmiş.

Ünlü yönetmen Oliver Stone’un oğlu, Amerikalı yönetmen, yapımcı, görüntü yönetmeni, senarist ve Hollywood yıldızı Sean Ali Stone, Adnan Oktar’ın çok konuşulan kitabı İngiliz Derin Devleti kitabından esinlenerek “New World Order” kitabını çıkardı. Kitabında, Adnan Oktar’ın kitabında bahsettiği, İngiliz Derin Devleti’nin dünyada yaptıkları katliamlara, Müslüman dünyası üzerindeki sinsi oyunlarına, Amerika derin devletiyle birlikte dünyaya zulmettiklerine değiniyor. Adnan Oktar’ın kitabında bahsedilen, sivil toplum örgütü gibi görünen ama gerçekte kötülüğü yayma hedefinde olan örgütlerden söz eden Sean Ali Stone, dünyayı yöneten asıl gücün İngiliz Derin Devleti olduğunu söylüyor. Anlattığı derin devletin, Adnan Oktar’ın bahsettiği İngiliz Derin Devleti ile aynı olduğu ortaya çıktı. Kitap kapağına da İngiltere bayrağını yerleştiren Sean Ali’nin kitabı şuan Amazon’da satışta.

Sean Stone 2012 yılında Müslümanlığı seçerek, Ali ismini almıştı. Sean Ali Stone daha sonra Adnan Oktar’ı ziyarete gelerek, Ayasofya’da aslanlar ile namaz kılmıştı.

Adnan Oktar ile A9 Tv’de yayın yapan Sean Ali Stone’nun Adnan Oktar’ın kitaplarından etkilendiği de ortaya çıktı. Adnan Oktar’ın, dünyanın her yerine gönderilen, evrim teorisini çökerten, yaratılışı ispatlayan fosillerden oluşan Yaratılış Atlası da bir çok ünlü tarafından gündeme getirilmişti. Geçtiğimiz günlerde Eski IMF Başkanı Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde’nin kitaplığında Adnan Oktar’ın ‘Yaratılış Atlası’ kitabı görülmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.