#Sabahnamazı kılıp yola çıktık… Yolculuk #Silivri’ye…

Adnan Oktar Davası, tutuklu sanıkların ve tutuksuz sanıkların katılımıyla, Silivri Ceza İnfaz Kurumu Yerleşkesi’nde devam ediyor.

Adnan Oktar’ın kediciklerinden Aylin Kocaman, “sabah namazını kılıp yola çıktık” diyerek bir paylaşım yaptı. Kediciklerin, namaz kıldığı, oruç tuttuğu biliniyor. Sık sık Kuran’dan ayet paylaşımları yapan kedicikler, namaz kıldıklarını, oruç tuttuklarını, Allah’ı çok sevdiklerini, Türkiye’nin üniter devlet yapısını koruyan çalışmalar yaptıklarını, hayır işlerinde bulunduklarını da savunmalarında dile getirdiler.

Ev hapsindeki kedicikler, Silivri’ye giderken yolda çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaşıyorlar. Mahkeme aralarında Adnan Oktar’a el sallayıp, öpücükler gönderen hanımlar şıklıklarıyla da dikkat çekiyorlar. Adeta bir daveti anımsatan mahkemede tutukluların da çok şık olduğu görüldü. Adnan Oktar’a mahkeme arasında “Seni çok seviyoruz.” diyen kedicikler, iddianamedeki iddiaların iftira olduğunu da sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Adnan Oktar, bu hafta mahkemede giydiği takım elbiseleriyle çok fazla beğeni topladı. Neşesinin yerinde olduğu görülen Adnan Oktar’da hanımların iltifatlarına iltifatlarla karşılık verdi.

Danimarkalı Gelin twitterdan paylaştı: ” Adnan bey yine çok çok güzeldi çok yakışıklıydı tertemiz ve çok nurluydu”

Bu hafta kendisine destek olmak için Adnan Oktar’ın birçok seveni de mahkemede hazır bulundular. Adnan Oktar grubunun avukatlarının, iddianamenin delilden tamamen yoksun olduğunu, müvekillerinin hiçbir suç işlemedikleri halde 2 yıldır tutuklu bulunmalarının masumiyet karinesine aykırı olduğunu ayrıntılarıyla anlattıkları kaydedildi.

Tülay Kumaşçı: “Çoook Sevdiklerime Geldim”

İşte bu hafta mahkemeden görüntüler:

View this post on Instagram

Bal yanaklı kuzum ile mahkeme arasında.. #tb #silivri

A post shared by Görkem (@grkm_erdgn_) on

View this post on Instagram

Pınarcım, canım misim 😺

A post shared by gulsahgucyetmez (@gulsahgucyetmez) on

View this post on Instagram

🍓🍓🍓

A post shared by gulsahgucyetmez (@gulsahgucyetmez) on

View this post on Instagram

🧡 Fındığımla 🧡

A post shared by Damla Pamir (@damlapamir1) on

View this post on Instagram

Canım dostum Aslı'mla mahkeme sonrası 💗💗💗

A post shared by Pınar Sezgin (@pinarsezgin2020) on

View this post on Instagram

Nazan benim canımdır, ipeğim, güzel huylumdur 💗

A post shared by Pınar Sezgin (@pinarsezgin2020) on

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.