Pelin Öztekin: Boşluğun ansızın vuruyor içime

Geçtiğimiz ay babası Rasim Öztekin’i kaybeden Pelin Öztekin duygusal bir mesaj yayınladı. Öztekin babası için, “Boşluğun ansızın vuruyor içime. Keşke içimi çıkarıp koyabilsem önüme!” ifadelerini kullandı.

Rasim Öztekin’in oyuncu kızı Pelin Öztekin ise babasının vefatının ardından sosyal medyadan bir mesaj daha yayınladı.

Pelin Öztekin'den babası Rasim Öztekin'e duygusal mesaj: Boşluğun ansızın vuruyor içime - 2

Pelin Öztekin mesajında şu ifadelere yer verdi: “Zamanla dediler.. Zaman? O kadar kifayetsiz kalıyor ki bu söz şu anlarda.. Ben söyliyim Babiş, hiç zamanla geçmiyor gidişin hatta daha da derinleşiyor sensizliğim.”

Pelin Öztekin'den babası Rasim Öztekin'e duygusal mesaj: Boşluğun ansızın vuruyor içime - 3

“Gittiğin turne, çektiğin film diye kendimi kandırdığım boşluğun ansızın vuruyor içime. Keşke içimi çıkarıp koyabilsem önüme!” Ne yapıyorsun Peloş” diye arayıp, sormayalı tam 40 gün oldu. Ben kime anlatacağım şimdi yaptığım salaklıkları, öf yaa bi de başıma bu gel diye diye isyanımı. Başardığım işlerin aferimi de sensiz yarım kaldı.”

Pelin Öztekin'den babası Rasim Öztekin'e duygusal mesaj: Boşluğun ansızın vuruyor içime - 4

“Arkanda bıraktığın ayak izlerine basarak senin yolunda yürümeye devam ediyorum ama o ayakları yere sağlam bastığı için gurur duyduğun kızın bu aralar biraz yorgun, çaresiz. Sesimden anladığın tüm hislerim şimdi sessiz, içimde kocaman bir çığlık.”

Pelin Öztekin'den babası Rasim Öztekin'e duygusal mesaj: Boşluğun ansızın vuruyor içime - 5

“Bağırsam duyar mısın? Duysan gelir misin? Ahhh be baba neden her şey bu kadar zamansız! Çook özlüyorum, çoook seviyorum seni..”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.