Koçak Kardeşler: “Babam Bizi Mağdur Etti.”

Adnan Oktar davası kapsamında basına röportaj veren Elvan Koçak’a kızlarından cevap geldi. Annelerinin yanında olduklarını ve anneleriyle kalacaklarını söyleyen Şeyma ve Büşra Koçak, babalarının annesini aldattığını sosyal medya hesaplarından paylaşarak, bu konunun Adnan Oktar ile alakası olmadığını açıkladı. İşte Şeyma Koçak’tan o açıklamalar:

“3 yıldır yaptığımız hiç bir açıklama kale alınmıyor. Haberi yaparken karşı taraf hiç umrunuzda değil! Atılan bütün bu çirkin iftiraları kabul etmiyorum!!! 3 yıldır hiç bir kelimemi kale almayan haber mensupları babam Elvan Koçak’ın yalanlarını paylaşarak, neyi amaçlıyor? “

“Babam Elvan Koçak defalarca annemi aldatmıştır.”

“Yıllar önce annem ve babamın boşanmasının Sn. Adnan Oktar ile hiç bir alakası yoktur. Babam Elvan Koçak defalarca annemi aldatmıştır, bunu annemin ailesi de biliyordur ve bu yüzden annemin boşanmasını da destekliyordu. Annemin ailesi hiç bir zaman babam Elvan Koçak’ın yanında olmamıştır. İş yollarını da ayırmıştır, çünkü kendisi büyük miktarda hakkı olmayan para almıştır. Bu parayı ne yaptığını şimdiye kadar bilmiyoruz.”

“Adnan Oktar ve arkadaşlarından en ufak nezaketsizlik görmedik”

Şeyma Koçak, sosyal medya hesabından Adnan Oktar ve arkadaşlarından hiç bir kötülük görmediğini, kaçırılma iddialarının da yalan olduğunu söyledi.

Annem, Büşra ve ben Sn. Adnan Oktar ve arkadaşları tarafından hiç bir kötülük görmedik! Küçük bir nezaketsizlik bile görmedim! Bu çirkin iftiraları kabul etmiyorum! Masum insanlara leke atmayın! Hayatı boyunca iffetli yaşamış annem ve kız kardeşime ve bana leke atmayın! “

Sık sık sosyal medya hesaplarından anneleriyle pozlar paylaşan kızların anneleriyle mutlu oldukları görüldü.

Elvan Koçak’ın ise kendisine bir aile kurup onlarla yaşamaya başladıklarını söyleyen kızlar, annelerinin yanında durmayı tercih ediyorlar. Mahkeme kararı ile kızlarının velayeti de annelerine verilmişti. Kızlar, babalarının bu karara saygı duymasını istediklerini videolarla duyurmuşlardı. Elvan Koçak’ın başka biriyle evlendiği; yeni eşi ve bu evlilikten olan çocuklarıyla sosyal medya hesaplarından pozlarını paylaşması da Koçak kardeşlerin dediklerini doğruluyor.

Daha önceki videolarında da kaçırılma, kandırılma gibi iddiaların yalan olduğunu, babalarının annesini aldattığını sosyal medya hesaplarında yayınladıkları videolarda da anlatmışlardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.