Kedicikler ilk kez evlerinin kapılarını medyaya açtı.

1990’lı yılların en gözde simalarından tescilli güzel Serap Akıncıoğlu evinin kapılarını SHOW TV ve KANAL D haberlerine açtı.

Örgüt evinde tutuluyor iddialarına cevap verdi.

Serap Akıncıoğlu bu evin bir örgüt evi değil, arkadaşının evi olduğunu söyledi. Ve şunları ekledi: “Ev hapsinde olduğumuz için 3-4 arkadaşımla birlikte kalıyoruz. Birçok arkadaşımızın eşi tutuklu, dolayısıyla yalnız mı kalsınlar? Tabi ki bizim yanımızda kalırlar.”

Neden ailesinin yanında kalmıyor?

Neden abinizin yanına gitmediniz sorusuna, Serap Akıncıoğlu: “ben 48 yaşındayım 17-18 yaşında olsaydım bu sorunuz makul olurdu. Ben nerede dilersem orada kalırım. Bu kararlarıma kimse karışamaz. Onun dışında bizim böyle mistik, özel, gizli bir şeyimiz yok. Ailelerimizle de görüşüyoruz.”

A9 TV yayınlarının bir amacı vardı

Serap Akıncıoğlu: “İslam’da dans var. Bugün düğüne gittiğimizde kızlı erkekli halay çekmiyor muyuz? Birçok kanalda bayanlar erkeklerle dans ediyor, kimse bunu yadırgamıyor. Biz gülerken, dans ederken de Allah’ın huzurundayız, namaz kılarken de Allah’ın huzurundayız.”

Yıllardır konuşulanın aksine hiçbir kedicik estetikli değil

Tescilli güzel Serap Akıncıoğlu: “Hiçbir estetiğim yok. Kimsede yok. Olsa da söyleriz. Ayrıca isteyen estetik yaptırır, isteyen kapanır, isteyen açılır. Herkes istediğini yapmakla özgür.”

13 Aralık 2019’da 91 kişi ev hapsinde tutulmak koşuluyla tahliye olan bayanlardan Meltem Arıkan Daban ve Aylin Kocaman KANAL D habere konuştular.

Operasyon için ne dediler?

Meltem Arıkan Daban: “Ben Adnan Oktar’ı yaklaşık 30 yıldır tanıyorum, bir ömrü onunla geçirdim, her saniyesinden mutluyum. Bin kere dünyaya gelsem yine aynı bu hayatı yaşardım. Tüm bu operasyon, tutuklanma, her şey çok hayırlı oldu. Allah her şeyi hayırla yaratır. 125 evimize aynı anda operasyon yapıldı, tüm hesaplarımız incelendi, her şeyimize el konuldu, Devlet eliyle didik didik incelendi ve suçsuz olduğumuz ispatlandı.”

“Çıkmak için iftira atmamızı istediler”

Meltem Arıkan Daban: “Bizden Adnan Oktar’a iftira atmamız, tertemiz insanları suçlamamız isteniyor. Bizim o cezaevinden çıkmamız tek bir imzamıza bakıyordu. İmzayı at, iftira at, sokağa çık. “Aksi takdirde bir daha gün yüzü göremeyeceksiniz” denildi, aylarca bu baskı yapıldı. Öleceğimi de bilsem, yanacağımı da bilsem, lime lime olup parçalanacağımı da bilsem Adnan Bey’i sevmekten vazgeçmem, tertemiz insanlara iftira atmam.”

Türk devleti için ne dediler

Meltem Arıkan Daban: “Biz Devlete itaatli insanlarız, sonuna kadar Devletimize bağlıyız. Devletimiz bizi iyi tanır, bilinen bilinmeyen tüm hizmetlerimizi, çalışmalarımızı bilir. Devletimiz ne derse onu yaparız. Bilmeden, istemeden yaptığımız şeyler olursa hemen düzeltiriz. Asla ısrar etmeyiz. Biz Devlete sadığızdır. Bizler hiçbir zaman Devletimizden şikayetçi olmadık. Devletimiz neyi beğenirse onu beğenir neyi istemezse ondan imtina ederiz. Bizim için vatan, bayrak, devlet kutsaldır.”

Tecavüz ve cinsel istismar suçlamalar için ne dediler

Meltem Arıkan Daban: “Çok büyük suçlar, ithamlar var” diyorsunuz ama tek bir tane bile aleyhte somut delil yok. Dosyanın hiçbir yerinde delil yok, sadece laf var. Sözde cinsel saldırılardan, tecavüzden bahsediliyor. Bu iftiralarda bulunanlar tek bir delil ortaya koyamıyor. Aradan 30 yıl geçmiş, birden bire bazı kadınlar “Bana tecavüz edildi” diye ortaya çıkıyor ve ilgili şubeye değil de nedense hepsi birden, bir-iki haftalık bir süre içinde Mali Şube’ye gidiyor. Burada bir yönlendirme olduğu çok açık. 2016’dan operasyonun yapıldığı 2018’e kadar 2 yıl teknik takip yapılmış, tüm telefon konuşmalarımız, yazışmalarımız, her adımımız kayıt altına alınmış. Yapılamadı, çünkü hiçbir zaman böyle iddia edildiği gibi cinsel tacizler, saldırılar vs yaşanmadı.”

Yurtdışında birçok bilinen gazetede yazarlık yapan Aylin Kocaman şunları söyledi: “Bizim kalbimizde Allah var. Biz buradayken de Allah bizimle, biz cezaevindeyken de Allah bizimleydi. Dolayısıyla oradayken de çok mutluyduk. Hiçbir suçumuz yok. Tümüyle yakında aklanacağımıza eminiz. Devletimize, Adalete güvenimiz tam.
Hayatımız boyunca Devletimize, hükümetimize bağlı olduk. Faaliyetlerimiz hep bu yönde oldu. Yurt dışında sayısız yazı yazdık. Sn. Adnan Oktar’ın da bizlerin de tüm yazıları Devletimizi, hükümetimizi, milletimizi iç ve dış platformlarda savunan konulardı. Bütün bu yazıları da mahkemeye sunduk. Tamamında Devletimizin bekasını ve çıkarlarını savunduk.”

Ruhsatsız silah, uyuşturucu madde, alkol iddialarına ne cevap veriler

Aylin Kocaman: “Sabah 5.30 da yaklaşık 150 eve girildi. Tek bir ruhsatsız silah bulamadılar, para dediler bulamadılar, tarihi eser dediler bulamadılar. Uygunsuz hiçbir durumla karşılaşmadılar. Hemen baskının akabinde kan tahlili yaptılar, uyuşturucu madde, alkol, nikotin, hiç kimsede hiçbir şey çıkmadı.
Dindar insanların da özgür yaşayabileceklerinin anlaşılması çok önemli. İslam dininin aydınlık bir din olduğunu insanlar görmeliler. Biz bunun için çabaladık. Devletimizin yapılmasını istemediği bir şeyde de asla ısrarcı olmayız.
Ama bizden ayrılmamızı, dağılmamızı istemesinler. Biz bunu yapamayız. Biz bir örgüt değiliz. Yaratandan ötürü yaratılanı seven, birbirine müthiş bir sevgi ile bağlı olan, birbirine güvenen insanlarız. Bize “birbirinizi sevmeyin” diyorlar. Bunu yapamayız.”

Zenginliklerinin kaynağını açıkladılar

Aylin Kocaman: “Para, imkan, sevgi bunlar illa kötülükle elde edilecek diye bir şart yok. İnsanlar sevginin varlığına inanabilirler. Biz sahip olduklarımızı sevgi ile elde ettik. Sevgi sahici bir şey, yaşanabilir bir şey. Biz bunun kanıtıyız. Biz bunu yaşıyoruz. O yüzden bunu kendilerinden uzak görmesinler.”

Neden sürekli birlikte yaşıyorlar?

Aylin Kocaman: “Aileleriyle yaşayan arkadaşlarımız da var, geleneksel Türk aile yapısı çok güzel. Kuran’da Müslümanların birlikteliği var. Birbirimizi sevdiğimiz için sürekli birlikte olmak istiyoruz. Ailelerimiz gelir bizimle kalır. İş arkadaşlarımız var, sosyal çevremiz de var. Biz bir arada olmayı çok seviyoruz. Biz sadece sevgi istiyoruz. Dostluk istiyoruz. Ülkemizde kutuplaşmalar olmasın, sanat, neşe, kalite, özgürlük olsun istiyoruz. Allah’ın dünyayı yaratma amacı sevgidir.

Meltem Daban: “Kanaatimizce bu aslında Hükümete ve ülkemize yönelik bir operasyondur.”

Aylin Kocaman: “İngiliz Derin Devleti’nin Türkiye’yi kendince ezmek ve parçalamak için bir planı var. Çeşitli raporlarda bu planı detaylı anlatıyorlar.” derken Meltem Daban da “Türkiye’de yaşam tarzına müdahale var, kadınlar özgür değil, internet yasak, hukuk yok” imajı oluşturmaya çalışıyorlar. Ülkemizi Kuzey Kore gibi göstermek istiyorlar. Bize yapılan operasyondan sonra, “Dindar insanlar bile 870 yılla yargılanıyorsa bize neler olmaz” diyen birçok insan dehşete düştü. Gençler akın akın yurt dışına çıkıyor. Herkes, “sıra bizde mi?” diyor. Dolayısıyla bu, bir korku ve dehşet ortamı oluşturarak milli birliği zedelemek isteyenlerin bir operasyonudur, İngiliz Derin Devletinin kumpasıdır.” dedi.  

Kediciklerin kanaati ise ortak: “Adalet er geç tecelli edecek ve bizim suç işlemediğimiz, masumiyetimiz anlaşılacaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.