“Her gün Silivri’ye duruşmaya düğüne gider gibi gidiyoruz.”

Adnan Oktar davası, Silivri Ceza İnfaz Kurumu Yerleşkesi’nde, tutuklu ve tutuksuz sanıkların ve izleyicilerin katılımlarıyla devam ediyor. Adnan Oktar’ın tahliye olan hanım arkadaşlarından Meltem Arıkan Daban, mahkemeyi bir düğün ortamına benzetti. “Her gün Silivri’ye duruşmaya, düğüne gider gibi gidiyoruz.” diyen Meltem Arıkan Daban, arkadaşlarıyla fotoğraflarını paylaşarak, çok mutlu olduklarını söyledi. Suçsuz yere bir buçuk yıl hapis yatmalarına rağmen, neşeli olduklarını da dile getirdiler.

“İki yıldır tutuklu olan arkadaşlarımız adeta Bodrum’dan gelir gibi bronz, dinç, atletik, yakışıklı ve güzellerdi.”

Meltem Arıkan Daban, hapishanedeki arkadaşlarının duruşmalara Bodrum’dan gelir gibi bronz ve dinç geldiklerini de ifade etti. Tutuklu sanıkların hapishane ortamında nasıl olup da o kadar kadar dinç, sağlıklı, yakışıklı, güzel oldukları ise kamuoyunda merak konusu oldu. İşte Meltem Arıkan’ın söz konusu paylaşımı:

Tülay Kumaşçı:” Silivri Silivri olalı böyle sevgi görmedi”

Fenomen kedicik, duruşmalar sebebiyle, Silivri’yi böyle tanımladı:

Ayşe Koç:” Bugün de Silivri bayram yeri.”

Ayşe Koç ise Silivri’yi bayramyerine benzetti. Sevdiklerini görmenin neşesini bu sözlerle anlattı:

Daniela Balaman: “Birbirinizi sevmeyin” dediler, “Dağıtırız sizi” dediler, “Cezaevinden çıkamayacaksınız” dediler, hiç biri olmadı.”

Adnan Oktar’ın kız arkadaşlarından Daniela Balaman’da birbirlerini çok sevdiklerini ve asla ayrılmayacaklarını şu sözlerle dile getirdi: “Birbirinizi sevmeyin” dediler, “dağıtırız” sizi dediler, “cezaevinden çıkamayacaksınız” dediler, hiç biri olmadı. Allah sevgimizi, bir birimize olan bağlılığımızı, coşkumuzu, neşemizi kat be kat daha çok arttırdı…. “

Ebru Fişek: “Bugün 79. Sevgi Mahkememizdeydik.” 

Adnan Oktar’ın kız arkadaşlarından, Ebru Fişek, “Sevgi Mahkemeleri” diyerek bir paylaşım yaptı.

Neden “sevgi mahkemeleri” dediğini de şu sözlerle anlattı:

View this post on Instagram

Bugün yine 30. Ağır Ceza Mahkememize koşa koşa gittik kardeşlerimle. Her gün Rabbim aynı heyecanı, aynı coşkuyu, aynı müthiş sevgiyi yaratıyor kalbimizde. Bugün de mahkemedeki coşkuyu görmenizi isterdim. Biraz detay yazayım bizi seven kardeşlerime. Bizler yaklaşık 100 kız arkadaşımla sabah 9.30 da mahkemenin kapısında oluyoruz. Mahkeme kapısı geç açılırsa ayakta hepimiz bekliyoruz ki en önlere geçip canım Adnan Oktar'ı rahat görebilelim. Sonra kardeşlerimizi salona alıyorlar, ardından da bizleri. Bizler mahkeme başlamadan birbirimize sürekli el sallıyoruz, sevgi mesajları yolluyoruz!! Canlarım çok gençleşmişler, harika gözüküyorlar. Cezaevindeki kız arkadaşlarım ise hepsi o kadar şık ve güzeller ki, sanki mahkemede de değil de bir davette gibiler. ❤️ Sonra canım Adnan Oktar bütün heybetiyle, nur gibi, müthiş yakışıklılığıyla salona geliyor. Hepimiz nasıl el salllıyoruz!! Öpücükler havalarda uçuşuyor, "seni çok seviyoruz, harika gözüküyorsun" diye sesleniyoruz. O da hepimize mahkeme aralarında defalarca el salıyor, hepimize ayrı ayrı çok çok sevgi gösteriyor.❤️🍀🌺🎀🌺 Mahkeme bittiğinde hepsini salondan yine sevgi gösterileriyle uğurluyoruz. Sonra bütün kardeşlerimle Mahkeme salonundan çıkıp cezaevi araçlarının geçtiği otoparkın orada dışarıda hepimiz bekliyoruz. Ve son olarak bütün araçlar önümüzden geçiyor ve hepsine tekrar el sallıyoruz, canım Adnan Oktar'ı her seferinde görüyoruz ve inanılmaz mutlu oluyoruz. Onlar mahkeme salonundan çıkıp da orayı terk edene kadar hep ama hep birlikte oluyoruz. Şimdi neden bu mahkemelere "Sevgi Mahkemeleri" dediğim herhalde daha net anlaşılmıştır. Zer aleminde Allah tarafından birleştirilen kalpleri kimse ayıramaz, sonsuza kilitlenmiş bu eşsiz sevgiyi kimse yok edemez diyorum. ❤️❤️ #sevgiinsanları #sevgi #love #instapicture #instalike #instagram #instaphoto #adnanoktar #instagramers #silivri #istanbul🇹🇷 #photooftheday #photographer #photography

A post shared by Ebru Fişek (@ebru.fisek) on

Duruşmalar, tutuklu ve tutuksuz sanıkların katılımıyla Pazartesi gününden itibaren devam edecek.

View this post on Instagram

Canım dostum Aslı'mla mahkeme sonrası 💗💗💗

A post shared by Pınar Sezgin (@pinarsezgin2020) on

https://www.instagram.com/p/CCwe2W8hMnY/
View this post on Instagram

Bal yanaklı kuzum ile mahkeme arasında.. #tb #silivri

A post shared by Görkem (@grkm_erdgn_) on

View this post on Instagram

Silivri'de öğle yemeği arasından

A post shared by Pınar Sezgin (@pinarsezgin2020) on

View this post on Instagram

Banucummmm 💗💗🥰🥰

A post shared by Pınar Sezgin (@pinarsezgin2020) on

View this post on Instagram

🍋☀️🌊 #silivri #yemek

A post shared by gulsahgucyetmez (@gulsahgucyetmez) on

View this post on Instagram

Canım Aylincimle duruşma gününden 😺❣️😺

A post shared by gulsahgucyetmez (@gulsahgucyetmez) on

View this post on Instagram

Canımın içi Tugbacim ile Silivri sonrasi

A post shared by Nilufer Koc (@nilufer1koc) on

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.