Gökalp Barlan’ın annesinden Adnan Oktar camiasına övgüler

Adnan Oktar davası kapsamında Silivri Ceza İnfaz Kurumu’nda yargılanan bir zamanların ünlü modeli Gökalp Barlan’a annesinden destek geldi. Ailelerin de Adnan Oktar davasında çocuklarına destek olduğu ve Adnan Oktar’ı çok sevdikleri, iddiaların iftiradan ibaret olduğunu söyledikleri kaydedildi. Aileler “Biz çocuklarımızı tanıyoruz, Adnan Oktar’ı tanıyoruz, hepsi harika çocuklar, hayatlarına şahidiz. Adnan Oktar’dan Allah razı olsun, çocuklarımızı güzel yetiştirdi. İddialar yalan.” diyorlar. Birlikte Adnan Oktar’ın davetlerine, iftarlarına giden aileler çocuklarından ve Adnan Oktar’dan çok memnunlar “Görüşmediğimiz yalan, birlikteyiz her zaman, hastalandığımızda bize çok güzel bakıyorlar” diyor aileler. Basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını bir komplo yapıldığını da sözlerine ekliyorlar.

Harika çocuklarsınız.

Gökalp Barlan’ın annesi de diğer anneler gibi “Hepiniz harika çocuklarsınız” diyerek desteklerini esirgemiyor. Annesi Adnan Oktar camiasına bu sözlerle övgülerini dile getiriyor.

“Çok seviyoruz tabi yakın hissediyoruz. Hepiniz çok harika çocuklarsınız. Adnan Bey’de öyle. Çok mutluyuz, memnunuz. Bizi bu güzel yerde ağırladığınız için çok teşekkür ederiz. Her şeyiniz çok etkili yani kitaplarınız, konferanslarınız, sizler gençler maşaAllah kızlar, erkekler. Çok memnunuz yani. Bu Ramazan’ında diğer önümüzdeki Ramazanlarında bu şekilde geçmesini inşaAllah diliyoruz. ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.