Fahriye Evcen: İki senedir uykusuz yaşıyorum

Kuruluş Osman’ın yıldızı Burak Özçivit ile mutlu bir evlilik sürdüren güzel oyuncu Fahriye Evcen, iki yıl önce oğlu Karan’ı kucağına almıştı.

İki yıl önce oğlu Karan’ı kucağına alan güzel oyuncu Fahriye Evcen, uzun süre ekranlardan uzak kalmıştı. Bir markanın yüzü olan Evcen, düzenlenen basın toplantısında çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte Fahriye Evcen’in açıklamalarından ara başlıklar…

“ANA TEMAM EĞLENMEK”

Evcen, “Karan’la nasıl vakit geçiriyorsunuz?” sorusuna, “Çocuklar rutinleri çok seviyorlar. O yüzden her şey bir rutine oturuyor. Benim aslında Karan’la ana temam her zaman eğlenerek vakit geçirmek.

“OĞLUMLA İLGİLENİYORUM”

Çünkü bir çocuğun temel iki şeye ihtiyacı var: Çok samimiyetle sevilmek-kucaklanmak ve oynamak. Bir anne baba bundan daha öte bir şey veremiyor. Ben onunla her zaman kaliteli zaman geçirmeye çalışıyorum. Bolca oyun oynamaya çalışıyorum. Ben kendim bire bir ilgilenmeye çok önem gösteriyorum.” şeklinde yanıt verdi.

“BURAK ÇOK İYİ BABA”

Burak Özçivit’le ilgili de konuşan oyuncu, “Burak çok iyi bir baba. Ben o anlamda gerçekten çok şanslıyım. Çünkü bebeğin sorumluluğu büyük ölçüde anneye ait ama çok zorlu zamanlar olabiliyor. Gerçekten ‘Benim bir kahve içmeye ihtiyacım var’ dediğin zamanlar olabiliyor. Ben iki senedir uykusuz yaşıyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.