Eyüpsultan’da üst geçit çöktü

Eyüpsultan’da üst geçit çöktü. TEM bağlantı yolu Kağıthane istikameti yola kapandı. Bu sırada yoldan geçen bir otobüs çöken üst geçidin altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Eyüpsultan'da üst geçit çöktü - 1

İstanbul Eyüpsultan’da sabah saatlerinde üst geçit çöktü. Bu sırada yoldan geçen otobüs çöken üst geçidin altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Eyüpsultan'da üst geçit çöktü - 2

Çökme nedeniyle TEM Bağlantı Yolu Kağıthane istikameti yolu kapandı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Polis ekipleri çökmenin olduğu yolu şerit çekerek kapattı.

Çökme nedeniyle yolda uzun araç kuyrukları oldu.

Eyüpsultan'da üst geçit çöktü - 3

Eyüpsultan Kaymakamı İhsan Kara, Eyüpsultan’da Hasdal Kışlası önündeki yaya üst geçidinde meydana gelen çökmenin ardından olay yerine gelerek, incelemelerde bulundu.

Daha sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kara, şunları söyledi:

“Üst geçidin çökmesi dolayısıyla şükürler olsun ki herhangi bir ölü, yaralı veya vatandaşın arabasının üst geçit altında kalması gibi bir vaka yaşanmadı. Metro inşaatına çok büyük bir zarar vermediğini memnuniyetle öğrendim. Hepimize geçmiş olsun. Vatandaşlarımızın başka bir yoldan sevk edilerek trafiğin kontrol edilmesi konusunda arkadaşlar önlemlerini almış durumdalar. Her türlü tedbir alındı.”

Eyüpsultan'da üst geçit çöktü - 4

Bir gazetecinin “Kazanın neden kaynaklandığı belli mi? Sağ tarafta bir inşaat çalışması var?” sorusu üzerine Kaymakam Kara, “Bu tabii araştırma konusudur. İlgililer sebeplerini sonuçlarını araştırmaya devam ediyorlar.” yanıtını verdi.

Eyüpsultan'da üst geçit çöktü - 5
Eyüpsultan'da üst geçit çöktü - 6
Eyüpsultan'da üst geçit çöktü - 7
Eyüpsultan'da üst geçit çöktü - 8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.