Elvan Koçak’ın kızından cevap gecikmeden geldi

Elvan Koçak, Adnan Oktar davası kapsamında, Silivri Ceza İnfaz Kurumu yerleşkesindeki mahkeme salonunda müşteki olarak yer aldı. “Kızlarımı Adnan Oktar’dan kurtarın” diyen Elvan Koçak, mahkemede iddialarını yineledi. Kızları ise iddiaların gerçek olmadığını, Adnan Oktar ve çevresinden hiç bir kötülük görmediklerini, onlarla birlikte mutlu olduklarını, anne ve babasının yıllar önce boşandığını anlattılar.

Mahkeme daha önce kızlarının velayetini annelerine vermişti. Şuanda Şeyma ve Büşra kardeşlerin, sosyal medya hesaplarından anneleriyle mutlu pozlar paylaştıkları kaydedildi.

Elvan Koçak’ın kendi sosyal medya hesabından başka bir ailesinin olduğu, eşi ve çocuklarıyla fotoğraflar paylaştığı görüldü. Babalarının kendileriyle ilgilenmediğini, yanlış haberlerle kendilerini mağdur ettiğini, annesini defalarca aldattığını söyleyen, Şeyma ve Büşra Koçak sosyal medya hesaplarından kendileri hakkında çıkan haberlerle ilgili olarak haber kanallarına cevap verdiler. İşte o cevaplar:

Elvan Koçak’ın yalan söylediğini söyleyen, Adnan Oktar’ın sevenleri, Elvan Koçak’ın diğer ailesi ile ilgili resimlerini de sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.