Demet Akalın: Yan evi sınıf yapacağım

Şarkıcı Demet Akalın, okulların açılmama ihtimaline karşı planlar yapmaya başladı. Akalın, “Eylül ayında eğer okullar açılmazsa özel hocalar tutup yan evi sınıf yapacağım.” dedi.

Koronavirüs salgını döneminde konser veremediği için ‘Geçinemiyorum’ diyen ünlü şarkıcı Demet Akalın, sahnesi öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Şarkıcı, “Ben çalışmaktan hiç yorulmam. Sadece üflerim, püflerim ama ekibim kahrımı çeker. Herkes çalışsın ve ekmeğine baksın. Eskiden hep saatler niye erken değil diye hayalini kurardık. Çok garipsemiyorum aslında çalışma saatlerini. Saat 00.00 olunca mekanlar kapandığından dolayı evimize gidiyoruz” dedi.

Demet Akalın, “Kızınız Hira da okula başlayacak. Onun yurt dışında okumasını ister misiniz?” şeklindeki soruya da ilgi çeken bir yanıt verdi.

Akalın, “Yok, yok! Hiç benim öyle hayallerim yok. İş olarak da hangi mesleği yapmak isterse yapsın. Ama eylül ayında okullar açılmazsa özel bir hoca ve birkaç arkadaşıyla birlikte yan evi sınıf yapacağım. Bizimkisi online eğitime konsantre olamıyor. Küçük çocuklar için çok endişeliyim. İnşallah ona da bir çözüm bulurlar” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.