Cristiano Ronaldo’nun karantina günlüğü

Covid-19 testi pozitif çıkan Cristiano Ronaldo, karantinada tek başına. Ancak yalnızlığını sevgilisi ve çocuklarıyla yaptığı görüntülü konuşmalar sayesinde azaltıyor.

Corona visüs testi pozitif çıkan Cristiano Ronaldo karantinada. Ancak 35 yaşındaki Portekizli futbolcu karantinada tamamen yalnız değil. Kız arkadaşı Georgina Rodriguez ile görüntülü konuşma yaparak onu yalnızlığına ortak ediyor.

Cristiano Ronaldo'nun karantina günlüğü - 2

26 yaşındaki Rodriguez, görüntülü konuşma anından bir kareyi sosyal medyada paylaştı. Fotoğrafta, Ronaldo yatağında uzanmış halde konuşurken görünüyor. Rodriguez’in paylaşımında, “Sen benim ilham kaynağımsın” sözü dikkat çekti.

Cristiano Ronaldo'nun karantina günlüğü - 3

Ronaldo’nun karantinada olması aynı zamanda Cristiano Jr (10), ikizler Eva ve Mateo (3) ve kızı Alana’dan (2) da uzak kalması anlamına geliyor. Juventus takımı oyuncusunun görüntülü konuşarak çocuklarıyla da hasret giderdiği öğrenildi.

Cristiano Ronaldo'nun karantina günlüğü - 4

Dün Ronaldo’nun corona virüs testinin pozitif çıktığı açıklanmış, herhangi bir semptom göstermeyen Portekizli oyuncunun ikinci testin sonucunun beklenildiği belirtilmişti.

Cristiano Ronaldo'nun karantina günlüğü - 5

İtalya Serie A ekiplerinden Juventus forması giyen CRonaldo, corona virüs salgını kapsamında yaptığı ihlaller ve uymadığı kurallar sebebiyle hakim karşısına çıkabilir.

Torino Halk Sağlığı Merkezi, corona virüsü önlemlerine uymayarak milli takım kampı için şehri terk eden futbolcular Cristiano Ronaldo, Pablo Dybala, Juan Cuadrado ve Danilo hakkında savcılığa şikayette bulunmuştu.

Cristiano Ronaldo'nun karantina günlüğü - 6

CEZAİ YAPTIRIM KESİN

Konuyla ilgili geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Torino Halk Sağlığı Merkezi Direktörü Roberto Testi, Juventus forması giyen 4 futbolcunun şehirde uygulanan corona virüs izolasyonunu prosedürlerini ihlal ettiklerini doğrulamış ve hepsi için ilgili makamlara şikayet dilekçesi yazdıklarını ifade etmişti.

Cristiano Ronaldo, Pablo Dybala, Juan Cuadrado ve Danilo’ya bireysel olarak cezai yaptırım uygulanmasının kesin olduğu belirtilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.