Aylin Kocaman: Uluslararası Basında Hükümetimizi Öven Yazılar Yazdım

Adnan Oktar davasında yargılanan Aylin Kocaman’ın mahkeme savunmaları ortaya çıktı.

Adnan Oktar ve arkadaşlarına yönelik açılan davada yargılanan Aylin Kocaman, mahkemede ilginç açıklamalar yaptı. Kendilerine iftiracı olmaları yönünde baskı yapıldığını anlatan Kocaman, müştekilerin yönlendirildiğini ve bazı itirafçıların da cezaevinden kurtulmak için şablon ifadeler verdiklerini anlattı. Oktar’ın yazdığı kitapların redaktörlüğünü de yapan Kocaman, Harun Yahya eserlerinin insanlar suç işlemesin diye yazıldığını söyledi. İşte mahkemedeki o savunması:

“Bana fikrim sorulmadı. “Ya iftira at , ya hapse gir” dendi. Doğruyu söyledim, hapse girdim. “

“Sn. Adnan Oktar her zaman Sn. Erdoğan’a destek olunmasını söyledi. Ben de köşe yazarıyım, 200 bin takipçim var. Ben de yazılarımda Sn. Erdoğan’a ve hükümetimize destek olunması gerektiğini yazıyordum.”

“15 Temmuz’la ilgili Adnan Bey’in hükümeti ve devletimizi destekleyen yüzlerce makalesi uluslararası basında çıktı ve bu yazılar hükümetimiz, devletimiz lehine müthiş bir fayda verdi.”

” ‘Bacılar gurubu’ diye bir sınıflandırma yok, bizim aramızda hiçbir sınıflandırma yok, bir ruh ve gönül birliği var.”

İngiliz Derin Devleti homoseksüel ve pedofilleri kullanarak İslam’ı bozmaya çalışıyorlar!

“Sn. Adnan Oktar’ın  İngiliz Derin devletini deşifre ettiği 3. kitabı da hazırdı. O kitapta İngiliz Derin Devletinin homoseksüel ve pedofilleri kullanarak İslam’ı bozmaya çalıştıkları anlatıldı. Biz İngiliz Derin devletini deşifre etmeye başladıktan sonra Ed Husain aramızdaki bir kadını devşirdi. Özkan M. de kirli işlerini yaptırdığı bir piyon. Ed Husain 15 Temmuz darbesinin organizasyonunu yapan kişidir.”

“Müştekiler aynı iftiraları atarken bile çelişiyorlar. Ayça P. “sözde turnike sistemine şahit olmadım ” diyorken, Ebru A. neye  dayanarak bu iğrenç iftirayı atıyor belli değil. Ayrıca Sn. Adnan Oktar’ın böyle bir şeye ihtiyacı yok, bayanlar zaten hayran ona.”

“Ebru A.’nın çirkin iddialarını asla kabul etmiyorum. İftira, fikirle mücadele edemeyenlerin başvurduğu en ilkel yoldur. Ebru A. aramızdayken bile gizli gizli Özkan M. ile irtibattaydı. Çok kez benim bilgisayarıma bakıp bilgi almaya çalıştığını gördüm.”

“Emre Kutlu bana sözde yönetici iftirası atıyor ama ‘ben bu atamaların hiçbirine şahit değilim’ diyor. Bir başka müşteki benim için ‘imam’ diyor, diğeri ‘bacı’ diyor. Bu şekilde farklı farklı 12 isim verilmiş. Sözde hiyerarşi olsa herkes çok net bilirdi.”

“Ben hiç evlenmedim. Fatih Kocaman adlı kişiyle uzaktan yakından alakam yok, uydurmuşlar. ‘Kocaman’ aile ismimdir. Özkan M.’nin hazırladığı evlilik listesi Hatice U., Emre Kutlu ve Altuğ Eti’ye verilmiş. Hepsi ifadelerine bu listedeki gibi aynı sıralama ile yazmışlar. Böyle bir durumu tespit etmek, savcının 30 saniyesini alır. Ama savcı hukuki değeri varmış gibi bu ifadeleri dava dosyasına eklemiş. Bu çok vahim!”

Harun Yahya külliyatı, halkımızı eğitmek, bilinçlendirmek için yazılmıştır

“Sn. Adnan Oktar kitaplarını kendisi yazar, ben sadece redaktörlük yaparım. Bazıları Adnan Bey’in 304 kitabının olmasını hazmedemiyorlar.”

“Hiçbir suç işlemedik, delil de yok. Zaten Harun Yahya külliyatı, olası bir suç işlenmesin diye halkımızı eğitmek, bilinçlendirmek için yazılmıştır.”

“Sn. Adnan Oktar’ın kitapları için ‘zihin yıkama metodu’ denilmiş. Çok riskli bir ifade bu. Marx da: ” Din afyondur” demiştir. Yani anlamı korkunç yerlere gider çünkü bu kitaplarda Kuran ayetleri var, İslam var. Adnan Bey’in kitapları ufuk açan, insanların hidayetine vesile olan kitaplardır.”

“Sn. Adnan Oktar’ın eserlerinden ‘İslam Terörü Lanetler’ kitabı da herkese şifa oldu, içeriğindeki fikirler tüm dünyaya çok yayılarak islamofobi’ye tam set oldu.”

“Makalelerimin yayınlandığı dünya çapında ünlü gazetelerden bazıları Sn. Erdoğan ve hükümetimiz karşıtı makaleler yazmamı teklif edince o gazetelerle çalışmayı bıraktım.”

“Ben uluslararası basında pek çok gazetede Müslümanları, hükümetimizi destekleyen makaleler yazdım. Sn. Adnan Oktar’ın beni engellemesi sözü hasetten söylemiş ve tam palavra. Bizzat kendisinin de uluslararası makaleleri yayınlanıyordu.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.