Arnold Schwarzenegger’den 1 milyon dolarlık bağış

Usta oyuncu Arnold Schwarzenegger, hastanelere koronavirüs salgını için gerekli ekipmanı sağlamaya yardım eden Frontline Responders Derneği’ne 1 milyon dolar bağışladı.

Hollywood’un en ünlü oyuncularından biri olan Arnold Schwarzenegger, koronavirüs pandemisi ışığında tıbbi malzeme ihtiyacı için 1 milyon dolarlık bir bağışta bulundu.

Arnold Schwarzenegger'den 1 milyon dolarlık bağış - Magazin haberleri

Schwarzenegger, hastanelere malzeme, maske ve önlük tedarik etmek için 5 milyon dolar toplamayı amaçlayan Frontline Responders Fund adlı bir GoFundMe kampanyasının bağlantısını paylaştı.

Arnold Schwarzenegger'den 1 milyon dolarlık bağış - Magazin haberleri

Schwarzenegger şu ifadeleri kullandı:

“Kanepede oturmaya ve işlerin ne kadar kötü olduğundan şikayet etmeye asla inanmadım; Her zaman işleri daha iyi hale getirmek için üzerimize düşeni yapmamız gerektiğine inandım. Bu, gerçek aksiyon kahramanlarımızı hastanelerimizin ön saflarında korumanın basit bir yolu ve bunun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.”

Arnold Schwarzenegger'den 1 milyon dolarlık bağış - Magazin haberleri

72 yaşındaki usta oyuncu, “Doktorlarımız, hemşirelerimiz ve hastane personelimiz bu krizin gerçek aksiyon kahramanlarıdır. Ben filmlerde sadece bir tane oynuyorum. Onlara kişisel koruyucu ekipman hakkı sağlama fırsatı ve sorumluluğumuz var. Şimdi, bu virüsle savaşırken onları güvende tutmak için milyon dolarlık birkaç yüz bin maske satın almak için elinizden ne geliyorsa yapalım ve lütfen kahramanlarımızı desteklemek için bana katılın.”  dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.