Aleyna Tilki Filozof Atakan hakkında konuştu: Ruh eşim gibisin

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor. Yine dikkat çeken bir paylaşım yaptı. bu defa Türkiye’nin gündemine oturan 10 yaşındaki Filozof Atakan‘la ilgili konuştu. Atakan’ı ünlü şarkıcı Aleyna Tilki kendine benzetti. ve Genç şarkıcı “Benim seninle tanışmam lazım Ruh eşim gibisin.” dedi.

10 yaşındaki Atakan Kayalar okuduğu kitaplardan çok söyledikleriyle 2 gündür Türkiye’nin gündeminde. Atakan haberlerini gören Aleyna Tilki‘de çocukla tanışmak istediğini söyledi ve “Ruh eşim gibisin.” dedi.

Aleyna Tilki Filozof Atakan hakkında konuştu: Ruh eşim gibisin

Önceki akşam sosyal medyada paylaşılan bir video büyük ilgi gördü. 10 yaşında olan Atakan isimli çocuk 5 ayda 250 kitap okuduğunu söylüyordu. “Filozof Atakan” yakıştırması yapılan çocuk, başta nihilizm olmak üzere birçok konuda olgun yorumlar yapmasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Aleyna Tilki Filozof Atakan hakkında konuştu: Ruh eşim gibisin

ALEYNA TİLKİ KENDİNE BENZETTİ

Atakan’ın sosyal medyada paylaşılan videolarından birini alıntılayan Aleyna Tilki de “Benim seninle tanışmam lazım Atakan ruh eşim gibisin.” yorumunu yaptı. Ayrıca Tilki Instagram paylaşımında da “Bu çocuğu çok iyi anlıyorum ya. Onun yaşında benim de Fen Laboratuvarım vardı, ilaç yapıyordum. Okul bana yetmiyordu. Bir oda dolusu ansiklopedim vardı. Umarım anlaşılamadığın için popülarizme köle olarak atanıp harcanmazsın Atakan.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.