Adnan Oktar’ın Danimarkalı Gelin’i ayağını kırdı: “Ayağımı kırınca ne kadar çok sevildiğime ve değer gördüğüme bir kez daha şahit oldum”

Adnan Oktar’ın Danimarkalı Gelin’i geçtiğimiz günlerde ayağını kırdığını sosyal medya hesabından duyurdu. Elektronik kelepçe ile ev hapsinde olan eski Türkiye yüz güzeli Serap Akıncıoğlu, ayağını kırınca çiçekler, hediyeler, mektuplar aldığını söyledi ve “ne kadar çok sevildiğime ve değer gördüğüme bir kez daha şahit oldum” dedi.

Serap Akıncıoğlu, Türkiye Yüz Güzeli Yarışması’nda birinci seçilmesinin ardından fotomodellik yapmaya başlamıştır. Yüzünden gülümsemesi eksik olmayan Serap Akıncıoğlu, 1993’te Danimarkalı Gelin filmi ile Birleşik Sanatçılar Derneği “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü kazanmıştır. Daha sonra podyumları, ekranları bırakıp, muhafazakar bir hayat yaşamaya başlamış, ardından da Nur’a Yöneliş, Rab’be Daha Yakın adlı kitapları yazmıştır. A9 TV’de yayınlanan Serap Akıncıoğlu ve Gülay Pınarbaşı ile Sohbetler, Serap Akıncıoğlu ile Nur’a Yöneliş  adlı programları vardır.

İşte Danimarkalı Gelin’in o paylaşımı:

Her şey Allah’ın takdir ettiği bir kaderdir. Ve inanan bir Müslüman için her şey hayırdır, her şey güzelliktir. Ayağımı kırınca, ne kadar çok sevildiğime, değer gördüğüme bir kez daha şahit oldum. Bana geçmiş olsun dileklerini, hediyeler, çiçekler gönderen tüm dostlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Cezaevinden gelenler için ayrıca teşekkür ediyorum. Ne kadar sevgi dolu, ince düşünceli dostlarım var. Allah’ıma sonsuz şükürler olsun yaşadığım bu sevgi ortamını bana nasip ettiği için, çok çok iyiyim, günden güne iyileşiyorum maşaAllah. ❤ Allah bizi bir an önce sevdiklerimize kavuştursun, dünya ahiret ayırmasın inşaAllah❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.