Adnan Oktar’ın arkadaşının 69 binlik prezervatif değil, 69 binlik dekorasyon ürünleri satın aldığı ortaya çıktı.

76’sı tutuklu 226 sanığın yargılandığı Adnan Oktar davasında yer alan raporda Serkan Demir’in 69 binlik prezervatif değil, 69 bin TL değerinde dekoratif ürünler satın aldığı ortaya çıktı.

PREZERVATİF DENİLDİ, DEKORASYON ÜRÜNLERİ ÇIKTI.

Kayıtlarda geçen, 29 Ağustos 2013 ile 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında toplam 194 işlem ile Mesut Uysal’a gönderilen 69 bin 765 TL EFT, dekorasyon ürünleri sitesinden alınan ürünlerin ödemesi olduğu belirlendi.

Serkan Demir’in, dekorasyon firması için satın aldığı ürünler için neden prezervatif denildi?

Adnan Oktar grubuyla alakası olmayan Mesut Uyar’ın dekorasyon ürünleri satan bir e-ticaret sitesinin, prezervatif satan bir e-ticaret sitesinin ve başka e-ticaret sitelerinin de sahibi olduğu ortaya çıktı. Bu sitelerin sahibi Mesut Uyar olduğu için, bu tarz bir yanlış algılanmaya sebep olduğu söylendi. Serkan Demir’in Mesut Uysal’ın sahibi olduğu, prezervatiftr.com sitesinden hiç bir alışveriş yapmadığı ortaya çıktı. Sadece dekorasyon sitesinden alışveriş yaptığı belirlendi. Kendisi savunmasında, dekorasyon ürünleri sattığını ve Mesut Uysal’ı tedarikçisi olarak belirtti.

Mahkemece para transferleri incelendi, 2013-2017 yılları arasında yaptığı tüm harcamaların dekorasyon firması için alınan, duvar kağıtları, sticker, duvar panelleri gibi ürünler için yapıldığı Masak raporuyla belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.