Adnan Oktar’ın Arkadaş Grubundan Ayrılanlar Arasında Çok Sayıda Ünlü İsim olduğu Tespit Edildi

11 Temmuz 2018 tarihli ses getiren operasyondan aylar önce basında Ceylan Özgül’ün kaçış hikayeleri yer aldı. Bunun üzerine Adnan Oktar’ın arkadaş grubu mercek altına yatırıldı. Yaklaşık 40 yıldır varlığını sürdüren bu grup içinden yıllar boyunca ayrılan pek çok ünlü isim olduğu tespit edildi. Bu isimlerin hiçbiri, Ceylan Özgül’ün kaçış hikayesini desteklemedi. Adnan Oktar aleyhinde herhangi bir ifadeleri olmadı.

Acun Ilıcalı ve diğer Ünlü İsimlerin Adnan Oktar aleyhinde hiçbir İfadeleri Kaydedilmedi

Adnan Oktar’ın yanından ayrılan isimler arasında bugün her yaptığı haber olan bir isim, Acun Ilıcalı da var. Acun Ilıcalı her sorulduğunda hain FETÖ terör örgütü aleyhinde konuşuyorken, Adnan Oktar ve arkadaşları aleyhinde şimdiye kadar hiçbir olumsuz sözü kaydedilmedi.

Adnan Oktar’ın yanından ayrılanlar arasında siyasî kimliği ile ün yapmış olanlar da var. Yine bu kişilerin de ne bugün ne de Adnan Oktar’ın yanından yeni ayrıldıkları dönemde Adnan Oktar aleyhine kaydedilen bir ifadeleri bulunmuyor.

İşte Adnan Oktar’ın Yanında Ayrılan Bazı Ünlü İsimler

Acun Ilıcalı, Esat Yontuç, Tuba Çalkılıç, Aylin Kotil, Caner Taslaman, Ayşin Altuniç Güven, Teyfur Erdoğdu, Aslı Tezcan, Serpil Ekşioğlu, Tuba Zeybek, Helal Zeliha Yüksel, Kerem Hasanoğlu, Pınar Tezcan, Tuğçe Eyilik, Pınar Turan, Nedim Keçeli, Çağla Saraç…

Adnan Oktar 1999’da Zorla  Alıkoyma İddiasından Beraat Etti

Adnan Oktar’a 1999 yılında yapılan operasyonda da aynı iddialarda bulunulduğu ortaya çıktı. O dönem yanında olan özellikle bayan arkadaşlarının zorla tutulduğu iddia edilse de ne operasyon esnasında ne de sonrasında bu bayanların Adnan Oktar ile arkadaşlığını kesmediği görüldü. Bu kişiler bugün süren operasyonda tutuklu durumdalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.