Adnan Oktar Mahkemesinden Görüntüler

Duruşmalarına devam edilen Adnan Oktar grubu davasında, bayanların kıyafetleri ve birbirlerine gösterdikleri sevgi dolu tavırlar geçtiğimiz haftaya damgasını vurdu. Hafta boyunca mahkemeye giden bayanlar, şık kıyafetleri ve neşeli tavırlarıyla mahkeme binası içinde ve dışında göz kamaştırdılar.

Adnan Oktar’ın kız arkadaşları, Adnan Oktar’a el işaretleriyle kalpler, öpücükler yolladılar. Adnan Oktar’da onlara “Çok güzelsiniz” diye işaret ederek el salladı.

Mavi takım elbisenin içine kırmızı tişört giyen Adnan Oktar’ın, saçlarını uzattığı görüldü. Kedicikler duruşma boyunca Adnan Oktar’a; “MaşaAllah hocam çok güzelsiniz. Saçlarınız çok güzel olmuş. Size çok yakışmış. Kıyafetleriniz çok güzel. MaşaAllah. Sizi çok seviyoruz, aslan gibisiniz, çok nurlusunuz” diyerek övgüler yağdırdılar.

Tutuklu sanıklara da el işaretleriyle sevgi gönderen bayanlar, yoldayken de sosyal medya hesaplarından, “Kardeşlerimizi görmeye Silivri’ye gidiyoruz” ”Kardeşlerimiz suçsuz yere hapisteler”, ”Kardeşlerimiz ve Adnan Bey yakında aklanacak” şeklinde paylaşımlar yaptılar. Ayrıca duruşmada verilen öğle arasında bol bol fotoğraf çektirip birbiriyle hasret giderdiler. Duruşmaya tutuklu ve tutuksuz sanıkların ailelerinin ve sevenlerinin de katıldıkları görüldü.

Tülay Kumaşçı mahkemede annesiyle çektiği bir fotoğrafı paylaşarak; “En büyük destekçim. Canım Annem mahkemede de beni yalnız bırakmadı. Allah herkese böyle bir anne nasip etsin” dedi. Duruşma bu hafta da devam edecek.

Mahkeme arasında Silivri Ceza İnfaz Kurumu bahçesinde bol bol fotoğraf çektiren bayanların fotoğraflarını sizler için derledik.

View this post on Instagram

Mekanın sahibi geri geldi 💜😁💜

A post shared by gulsahgucyetmez (@gulsahgucyetmez) on

View this post on Instagram

#hayırlıcumalar Have a nice Friday 🤗

A post shared by Aslı Sume (@aslisume) on

View this post on Instagram

Silivri yolundayız #silivri

A post shared by Pınar Sezgin (@pinarsezgin2020) on

View this post on Instagram

Bi Bonbon şekeri gördüm sanki 🍬💗

A post shared by Pınar Sezgin (@pinarsezgin2020) on

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.