Acun Ilıcalı ve Aleyna Tilki yemekte buluştu

İlk olarak “Yetenek Sizsiniz” adlı programda tanınan genç şarkıcının, ünlü televizyoncuyla bir araya gelmesi merak uyandırdı. İkili, buluşmalarına dair hiçbir açıklama yapmadı.

Genç şarkıcı, kendisine çok fazla oyunculuk teklifi geldiğini söyledi: “Devamlı oyunculuk teklifi alıyorum. Ama kendi yazdığım bir senaryoda oynamak istiyorum. Bir sürü senaryo yazdım. Belki bir gün bir senaryomun yönetmenliğini Ferzan Özpetek yapar. Ben de oynarım.”

Tilki, karantina döneminde neleri özlediğini anlattı: “En çok sahneye çıkmayı özledim. Koronadan çok insan kaybettik, onun üzüntüsü çok büyük.”

KIYMET BİLMİYORMUŞUM 

Ünlü şarkıcı , koronavirüs sayesinde evrenin insanlara mesaj verdiğinden bahsetti: “Evren bize ‘Evinize kapanın, doğayı seyredin. Hayvanlar sizsiz daha mutlu gözüküyor, görün’ diyor.

Ama bana çok yabancı gelmedi bu süreç. Amerika’dayken çok yalnız başıma evde kalıyordum. Ayrıca bu süreçte hayata karşı çok fazla kıymet bilmiyormuşum onu anladım.”

BANA DOĞAYI SORUN 

Geçen hafta sevgilisi Kadir Güneş’le görüntülenen Aleyna Tilki, bu yöndeki sorulara “Bana böyle konuları değil, bana doğayı, korona’yı sorun’’ yanıtını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.