Tüm Ünlüler Korona Ev Hapsinde

Koronavirüse karşı Instagram üzerinden bir akım başlatan Eser Yenenler’e, ünlü isimlerden destek geldi. Ünlüler, ‘Evde keyfim yerinde’ hashtag’iyle fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Başarılı sunucu Eser Yenenler, kısa süre önce sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Geçtiğimiz aylarda baba olan oyuncu, corona virüs nedeniyle günlerdir evde olduğu için ‘Evde keyfim yerinde’ adında bir akım başlattı.

Oyuncunun akımına Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak başta olmak üzere pek çok ünlü isimden destek geldi.Arkadaşının paylaşımına cevap veren Oğuzhan Koç “Çağrını aldığımda evde oturuyordum… Ben de bir şey yapmalıyım dedim ve evde oturmaya devam ettim” diyerek fotoğrafını paylaştı.

HAZAL KAYA
Sosyal mesafeyi sevdik biz, evden çıkmıyoruz. Keyfimiz de gayet yerinde!

ÖZLEM ADA ŞAHİN

İLKER KIZMAZ
Aslı’ya evde yoğurt yaptıran virüs bize neler yaptırır ?

GAMZE ERÇEL
Siz de evdesiniz değil mi?

Yenenler’in başlattığı akıma Gamze Erçel, Aslı Kızmaz ve Zeynep Bastık olmak üzere pek çok ünlü isim uydu.

Erhan Yazıcıoğlu

Erhan Yazıcıoğlu günlerini eşi Müge Yazıcıoğlu’na yardımcı olarak geçiriyor. Mutfağa girip börek de yapan ünlü tiyatrocu, “Virüsün Türkiye’de pek varlık gösteremeyeceğine inanıyorum ama yine de önlemlerimizi alıyoruz tabii ki” dedi.

Cansu Kurtçu ve Fettah Can

Cansu Kurtçu ve Fettah Can da günlerini evde geçiren ünlülerden. Kurtçu, ikiz çocuklarıyla kek yaparken çektikleri videoyu sosyal medyada şu notla paylaştı: “Korona günlerinde aşk. Ah ne günler günler gelecek daha. Bizden hepinize bol umut ve bolca sevgi gelsin.”

Ceyda Düvenci

“Evimizdeyiz… her şey yolunda… endişelerimizi, korkularımızı cebimize koyduk, kabul ettik hepsini… zor dönemi avantaja çevirmeyi tercih ettik. Bol bol zaman geçirmenin sevinci bizi iyi hissettiriyor… Daha fazla oyun oynamaya odaklandık. Birlikte nasıl daha eğleniriz, kahkahalarla güleriz, bu duygunun peşine düştük… Evet zor, evet gergin zamanlar, evet endişeliyiz… Hepsi gerçek… ama anne-baba olarak mutlu olmayı, kötü zamanlardan mutlulukla çıkmayı seçtik… Evden çıkmıyoruz… Temizliğe dikkat ediyoruz… ve bir aradayız… Sen evde gülümsemek için neler yapıyorsun? Ailecek eğlenmek için, zor günleri aşmak için neler buldun? Bulutları ancak güzellikleri paylaşarak dağıtabiliriz. Gerçekleri göz ardı etmeden, gerekli tedbirleri alarak… Okul tedbir sebepli kapandı, tatile gidelim diye değil… O yüzden evde ailecek oturmak tek çözüm…”

Demet Akalın

Ezgi Mola

Pelin Akil

Gizem Hatipoğlu

İrem Derici

Can Yaman

Esra Erol

Hadise

Buse Varol


Özlem Ada Şahin

Özge Ulusoy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.