Sunucu Burak Akkul, korona virüs testinin pozitif çıktığını sosyal medyadan duyurdu

Sosyal medya hesabından yayınladığı videosunda, eşiyle birlikte İstanbul’daki bir hastanede koronavirüs tedavisi gördüğünü söyleyen sunucu Burak Akkul’un test sonuçları pozitif çıktı.

Teve 2 ekranlarında her pazar günü yayınlanan Çok Gezenti isimli programı sunan Burak Akkul ve eşi koronavirüs şüphesiyle İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı. Yeni bir video daha paylaşan Burak Akkul, test sonuçlarının pozitif çıktığını söyledi.

“SONUÇLAR POZİTİF ÇIKTI”

Twitter hesabından koronavirüs testlerinin sonucu hakkında açıklamalarda bulunan Burak Akkul, şu ifadeleri kullandı:

“Bugünkü paylaşımımdaki amaç, kimseyi eleştirmek ya da üzmek kırmak değildi. Bit ihtiyacı gidermek ve sonucu öğrenmek istiyorduk. Sizlerin de yardımlarıyla ve paylaşımlarıyla, konu gerekli yerlere ulaştı ve bana sonuç geldi. Bana şu anda korona – pozitif tedavisi uyguluyorlar. Sizi ileriki gelişmelerden haberdar edeceğim.”

EŞİNİN SONUÇLARI HENÜZ ÇIKMADI

Burak Akkul’un İngiltere’den birlikte döndüğü eşi Seda Akkul ise kendisini ev karantinasına aldı. Burak Akkul’un Instagram hesabından açıklamalarda bulunan Seda Akkul, testlerinin sonucunu henüz alamadığını, sonuçlar geldikten sonra açıklama yapacağını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.