Sıla ve Hazer Amani boşanıyor

Ocak ayında evlenen ünlü şarkıcı Sıla ile şef Hazer Amani çifti boşanıyor. Çift, boşanma açıklamasında “Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir” ifadesi yer aldı.

Bir süredir boşanacağı konuşulan, önceki gün iddiaları yalanlayan ünlü şarkıcı Sıla ile şef Hazer Amani boşanma açıklaması yaptı. Sıla’nın psikolojik baskı yaptığı, bu yüzden de Amani’nin eski eşi ile görüşmeye başladığı ileri sürülmüş, hatta Sıla’nın evden taşındığı iddia edilmişti. Bunun üzerine iddiaları yalanlayan çift, bugün boşandıklarını doğrulayan bir açıklama yaptı. 

11 ay önce evlenen Sıla ve Hazer Amani’nin boşanma açıklamasında, “Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir” sözleri dikkat çekti. İşte çiftin açıklamasının tam metni:

“Evliliğimiz hakkında bir süredir çıkan haberlere istinaden bu açıklamayı yapma gereği duyduk. Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir .Sağlığın, sıhhatin her şeyden önemli olduğunu bir kez daha epey kuvvetli anladığımız şu dönemde bu “haber”in bir detay olduğunu düşünüyoruz. Yine de bunu açık yüreklilik ve içtenlikle birinci ağızlardan duymanızı arzu ettik.”

Önceki gün Hazer Amani, ayrılık iddialarını kabul etmeyerek “Bugün doğum günüm. Bunlar çok saçma” açıklamasını yapmış, Sıla’nın menajeri Serkan Güney ise “Bunlar aslı astarı olmayan şeyler. Evden ayrılma da boşanma da yok” demişti.

Amani’nin doğum gününü eşi Sıla’nın kutlamaması dikkat çekmiş, geçtiğimiz günlerde de arkadaş gurubuyla buluşan Sıla geceye yalnız katılmıştı.

Çift geçtiğimiz ocak ayında Nişantaşı’ndaki evlerinde gerçekleşen nikah töreniyle dünyaevine girmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.