Paris Hilton ikizlerine hazırlanıyor

Tüp bebek tedavisi gördüğünü açıklayan Paris Hilton ikizlerine hazırlandığını itiraf etti.

Paris Hilton ikizlerine hazırlanıyor - 1

ABDli gazeteci Mara Schiavocampo’nun podcast programına katılan Paris Hilton, evlilik planları ve nişanlısı Carter Reum hakkında konuştu.

Paris Hilton ikizlerine hazırlanıyor - 2

Hilton nişanlısı hakkında, “Yüzde yüz eminim ki hayalimdeki adam. Sürekli düğün planları, çocuklarımızın isimleri gibi konular hakkında konuşuyoruz. Hayatımın bundan sonraki adımı için çok heyecanlıyım. Sonunda gerçek bir hayatım varmış gibi hissediyorum” dedi.

Paris Hilton ikizlerine hazırlanıyor - 3

Tüp bebek tedavisine başladığını anlatan Hilton, “Bu tedavi sayesinde istersem ikizlerim olmasını da tercih edebiliyorum. Aslında bu konu hakkında pek bilgim yoktu ama Kim Kardashian ikizlerimin olabileceğini söyledi. Bana bu tavsiyeyi verdiği ve beni doktoruyla tanıştırdığı için çok mutluyum” dedi.

Paris Hilton ikizlerine hazırlanıyor - 4

Şubat ayında 40 yaşına girecek olan Hilton, anti-aging sırlarını da anlattı. Tamamen doğal olduğunu iddia eden Hilton, “Her zaman aynı görünüyorum çünkü hiçbir şey yaptırmadım. Bu konuda çok gururlu hissediyorum” dedi ve ekledi:

Paris Hilton ikizlerine hazırlanıyor - 5

“Yüzde yüz doğalım. Asla botox, estetik veya dolgu yaptırmadım. Annemin yedi yaşından beri bana verdiği tek tavsiye güneşten uzak durmak.”

Paris Hilton ikizlerine hazırlanıyor - 6
Paris Hilton ikizlerine hazırlanıyor - 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.