Kediciklerin bayram mesajı

Ev hapsiyle tahliye olan kedicikler, bayramlarını evlerinde kutladılar. Sosyal medya hesaplarından Müslümanların Ramazan bayramını kutlarken güzel dileklerini de dile getiren kedicikler, “Kalbimizin bir tarafı Silivri’de” dediler. Adnan Oktar’a olan özlemlerini sık sık dile getiren kedicikler, mahkeme gününü bekliyorlar. Sevenleri, Silivri Ceza İnfaz Kurumu’nda bulunan Adnan Oktar ve aslanlarına gönderdikleri mektupları kendi hesaplarında paylaşıyorlar.

Tülay Kumaşçı: “Allah ülkemizi korusun.”

Tülay Kumaşçı ise; “Ramazan Bayramınız mübarek olsun. Bu bayramda sevginin, dostluğun değerini daha iyi anladık. Görüşemediğimiz tüm sevdiklerimizin bayramı kutlu olsun. Allah ülkemizi korusun, herkesin kalbini sevgi, merhamet ve şefkatle doldursun” yazarak, tüm sevenlerinin bayramını kutladı.

https://www.instagram.com/p/CAkggOVM5a7/
https://www.instagram.com/kbr_yyldrm/
View this post on Instagram

Mutlu bayramlar 😊💕🍡🍬💗💜💞 #bayram

A post shared by Damla Pamir (@damlapamir1) on

View this post on Instagram

Hepinize sevgi dolu hayırlı mutlu bayramlar diliyorum. 💗 Cezaevindeki bayramlarımızda mahkum arkadaşlarımızla minik avlumuzda plastik masaları birleştirip harika bayram kahvaltıları hazırlıyorduk, koğuş arkadaşlarımız tecrübeli oldukları için bize şahane spesiyaller hazırlıyordu 😍😋 👩🏻‍🍳cezaevi tostu (bilenler bilir; semaver ve kavanoz yardımıyla hazırlanıyor:)) 👩🏻‍🍳semaver çayı, 👩🏻‍🍳peynir eritmesi (yine semaver yardımıyla benmari usulü peynir ve tereyağı ile hazırlanıyor 👌🏻bir cezaevi spesiyali 🙂 👩🏻‍🍳o gün yumurta veya simit de dağıtıldıysa artık soframız süper zengin oluyordu 😋 #gebzecezaevi C-7 ye selam olsun 💕 Allah rahmetiyle her zorluğu kolaylaştırdı 17 boyunca bize ve zorluğu da nimet görüp onun da coşkusunu yaşadık hep. Bediüzzaman Hz. de talebeleriyle çok bayram yaşamış cezaevinde, ev hapsinde; bu şerefin bize de nasip olmasının sevinci ve şükrünü yaşıyorduk ve yaşıyoruz. Mahpusken ailemden, dostlarımdan uzaktım ama özlem sevgimi güçlendirdi sadece❣️ Allah’a hamdolsun bu bayram evimizdeyiz; arkadaşlarımızla bir araya gelemiyoruz; kalbimin yarısı #silivricezaevi’nde ama ruhlarımız hiç ayrılmadı bizim. İnşaAllah buluştuğumuzda o gün gerçek bayramımız olacak. Siz o gün bayramı, kutlamayı görün ♥️😍💃🏻🎈 . #me #love #selfie #beautiful #happy #home #smile #makeup #eyes #photography #photoshoot #model #style #instagood #fashion #photooftheday #evdekal #bestoftheday #california #losangeles #newyork #spain #venezuela #london #girl #instadaily #igers #stayhome

A post shared by Yasemin Kiriş (@yasemin_kiris_) on

View this post on Instagram

#inanç #duâ #umut #sevgi̇

A post shared by Semra Özgiray (@semraozgiray_a9) on

View this post on Instagram

#eidmubarak2020🌙🕌

A post shared by ESRA SARAÇOĞLU (@esrasaracoglu_new) on

View this post on Instagram

HERKESİN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUM. HAYIRLI BAYRAMLAR

A post shared by Banu Sener (@banusener_2020) on

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.