İbo Show’da duygusal anlar: Kemal Sunal ölmedi

İbo Show’un ekrana gelen son bölümünde konuk Ali Sunal ve İbrahim Tatlıses arasındaki Kemal Sunal anıları duygusal anlar yaşattı. İlkokulda kendisine ‘İnek Şaban’ın oğlu’ denildiğini söyleyen Ali Sunal, babasına duyduğu özlemi dile getirdi. Bunun üzerine Sunal’ın filmlerinin hala ilk günkü heyecanla izlendiğini söyleyen Tatlıses, “Kemal Sunal ölmedi. Hala yaşıyor” ifadelerini kullandı.

Star’da cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan ‘İbo Show’, seyircisini ekran başına kilitledi. Dün akşam yeni bölümüyle ekrana gelen ‘İbo Show’da duygusal ve eğlenceli anlar bir arada yaşandı.

İbo Show'da duygusal anlar: Kemal Sunal ölmedi - 2

Program konukları arasında yer alan; Muazzez Ersoy, Bülent Serttaş, Ali Sunal ve Doğa Rutkay’la, keyif dolu bir gece yaşandı.

İbo Show'da duygusal anlar: Kemal Sunal ölmedi - 3

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı programda, unutulmaz bir gece yaşandı.

İbo Show'da duygusal anlar: Kemal Sunal ölmedi - 4

Programa katılan Oryantal Didem’de, danslarıyla herkesi ekran başına kilitledi. Tatlıses’in program konukları ile anılarını anlattığı anılar hem duygulandırdı hem de kahkahaya boğdu.

“KEMAL SUANAL ÖLMEDİ”

İbrahim Tatlıses ve Ali Sunal, ünlü sanatçı Kemal Sunal’dan bahsederken duygu dolu anlar yaşadı. İlkokulda kendisine ‘İnek Şaban’ın oğlu’ denildiğini söyleyen Ali Sunal, babasına duyduğu özlemi dile getirdi. Bunun üzerine Kemal Sunal’ın filmlerinin hala ilk günkü heyecanla izlendiğini söyleyen İbrahim Tatlıses, ‘Kemal Sunal ölmedi. Hala yaşıyor’ diyerek usta sanatçıya olan duygularını ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.