Dünya güzeli Azra Akın’ın çocukluk fotoğrafı sosyal medyayı salladı

2002’de Dünya Güzeli seçilen güzel manken Azra Akın’da karantina günlerinde çocukluk fotoğrafını paylaşanlar arasında yerini aldı. Akın’ın paylaşımına iltifat dolu yorum ve beğeni yağdı. İşte dünün çocuklar bugünün yıldızları olan ünlü isimler.2002’de Dünya Güzeli seçilen güzel manken Azra Akın’da karantina günlerinde çocukluk fotoğrafını paylaşanlar arasında yerini aldı. Akın’ın paylaşımına iltifat dolu yorum ve beğeni yağdı. İşte dünün çocuklar bugünün yıldızları olan ünlü isimler.

Kimi yeteneği ile kimi güzelliği ile kimisi de tesadüfen yaşanan mucizelerle şöhret dünyasına adımını attı. İşte şimdilerde ülkemizi dünyada gururla temsil eden, dünün çocukları bugünün yıldızları olan o isimler…

Omuzlarına dökülen ıslak saçları… Genç kızları aratmayan pozu… Bu fotoğraf çekildiğinde henüz 2,5 yaşında ve yaşayacaklarından habersiz olan plajın en havalı tatlı kızı tanıdınız mı?

Fotoğraftaki kişi, güzelliği 2002’de dünya çapında tescillenen Azra Akın! Akın, yıllar öncesine ait fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

Son dönemin en popüler isimlerinden olan sadece Türkiye değil dünyada takip edilen Nusret adeta bir fenomen haline geldi.

Gökçe de ara ara geçmişe gidip çocuk anlarını takipçilerinin beğenisine sunuyor.

Bu fotoğraftaki çocuk ise şimdilerde başarılı bir medya patronu.

TV8 ve Acun Medya’nın patronu Acun Ilıcalı, Gerçek bir tbt” notuyla çocukluk fotoğrafını paylaştı. Ilıcalı’nın paylaşımına sadece yarım saatte 165 binin üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum geldi.

Şimdilerde dizilerin aranan yüzü olan bu minik kız ise Özge Özpirinçci. Doğum gününe özel paylaşım yapan başarılı oyuncu, hayranlarından hediye istemeyip hayır kurumuna bağış yapması ricasında bulunmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.