Cansu Dere’den itiraf: Aldatılmaya yabancı değilim

Özel hayatıyla ilgili konuşan oyuncu Cansu Dere, itiraf gibi bir açıklama yaptı. Rol aldığı dizideki aldatılma hikayesinden bahseden Dere, “Birçok kişi gibi benim de yabancı olduğum bir durum değil aldatılmış olmak. Sevgi gibi, öç almak, kin, nefret de çok güçlü duygular” ifadelerini kullandı.

Rol aldığı Sadakatsiz dizisinde intikam peşinde koşan bir kadını oynayan Cansu Dere, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Cansu Dere'den itiraf: Aldatılmaya yabancı değilim - 2

Dere, “Birçok kişi gibi benim de yabancı olduğum bir durum değil aldatılmış olmak. Sevgi gibi, öç almak, kin, nefret de çok güçlü duygular…” dedi.

Cansu Dere'den itiraf: Aldatılmaya yabancı değilim - 3

InStyle Türkiye’nin aralık sayısına kapak olan Dere, “Siz aldatılsanız ne yaparsınız?” sorusunu, “Birçok kişi gibi benim de yabancı olduğum bir durum değil aldatılmış olmak. Sevgi gibi, öç almak, kin, nefret de çok güçlü duygular… Böyle bir şey yapmış olan birisine tekrar güçlü bir duygu beslemeye gerek olduğunu düşünmüyorum” diyerek yanıtladı.

Cansu Dere'den itiraf: Aldatılmaya yabancı değilim - 4

Ayrıca zor ilişki kurabilen ve karşısındaki kişiden zor etkilenen biri olduğunu dile getiren 40 yaşındaki oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: “Aynı anda birkaç kişiye aşık olmak benim için pek mümkün değil. Bu hisleri eş zamanlı olarak farklı insanlara duyulabilme ihtimalim yok.”

Cansu Dere'den itiraf: Aldatılmaya yabancı değilim - 5

“Yalan söylemeyi de hiç sevmem ve yorucu bulurum. Yalan söylemeyeceğimin, aldatmayacağımın sözünü verebilirim; ama karşımdaki insanın hayatında her zaman olacağımın garantisini veremem”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.