Can Yaman İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisini fotoğrafla doğruladı

Can Yaman, yaptığı sosyal medya paylaşımıyla ünlü İtalyan spor spikeri Diletta Leotta arasındaki aşk iddialarını doğruladı. Ünlü oyuncu, “tehlikeli çift” notuyla sevgilisiyle ilk fotoğrafını da paylaşmış oldu. Can Yaman’ın attığı fotoğraf, iki saat içerisinde 500 binden fazla beğeni aldı.

Can Yaman İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisini fotoğrafla doğruladı - 1

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan Can Yaman ve ünlü spor spikeri Diletta Leotta aşkı iddiaları doğrulandı.

Can Yaman İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisini fotoğrafla doğruladı - 2

Can Yaman, Diletta Leotta ile olan ilişkisini ortaya çıkaran bir paylaşımda bulundu. Hem İtalya hem de Türkiye gündeminden düşmeyen ikilinin ilişkisi Can Yaman tarafından belgelendi.

Yaman, sosyal medya hesabın üzerinden ilk defa İtalyan sevgilisi Diletta Leotta ile olan fotoğrafını paylaşarak, İtalyanca “tehlikeli çift” notunu yazdı. Fotoğraf, iki saat içerisinde 500 binden fazla beğeni aldı, şimdilerde ise beğeni sayısı 800 bini geçti. 

Can Yaman İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisini fotoğrafla doğruladı - 3

İtalyan medyası geçen ay, oyuncu Can Yaman ile İtalya’nın ünlü spor spikerlerinden Diletta Leotta’nın görüntülerini yayınlayarak birliktelik yaşadıklarını yazmıştı. İtalyan Chi dergisi çiftin Roma’daki otelden yansıyan görüntülerini kapaktan vermişti.

Can Yaman İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisini fotoğrafla doğruladı - 4

Ferzan Özpetek’in yönettiği bir reklamı çekimi için İtalya’da bulunan Can Yaman’ın, Diletta Leotta ile aynı otelde kaldığı ifade edilmişti.

Can Yaman İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisini fotoğrafla doğruladı - 5

Yayınlanan haberde “Türk oyuncu Can Yaman ile Diletta Leotta Roma’nın merkezindeki büyük bir otelde beş gün geçirdiler” denildi.

Can Yaman İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisini fotoğrafla doğruladı - 6

ÇİÇEKLER CAN YAMAN’DAN

Ünlü sunucu, bir demet çiçekle verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaşmış ve çiçeklerin isimsiz bir şekilde kendisine ulaştığını söylemişti. Dergide yer alan bilgide Leotta’ya ulaşan çiçekleri Can Yaman’ın gönderdiği ifade edilmişti.

Can Yaman İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisini fotoğrafla doğruladı - 7

Diletta Leotta’nın, uzun süre birlikte olduktan sonra ayrıldığı boksör sevgilisi Daniele Scardina ile geçtiğimiz aylarda yeniden barıştıkları iddia edilmiş ancak bu iddia kısa sürede yalanlanmıştı.

DILETTA LEOTTA KİMDİR?

Diletta Leotta, 16 Ağustos 1991 yılında İtalya’nın Katanya ilçesinde dünyaya geldi. 29 yaşındaki Diletta Leotta, 1,75 cm boyunda. Leotta, 2018-2019 sezonundan bu yana DAZN için Serie A yayınlarını sunuyor. Leotta’nın Instagram’da yaklaşık 8 milyon takipçisi bulunuyor.

Can Yaman İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisini fotoğrafla doğruladı - 9

ÇOK İYİ İTALYANCA KONUŞUYOR

Can Yaman İtalyan Lisesi’ni birincilikle, hukuk fakültesini ise dereceyle bitirdi.

Çok iyi İtalyanca konuşan ünlü oyuncu, İtalya’yı ikinci evi olarak görüyor. İtalya’da büyük bir hayran kitelesine sahip olan Yaman, İtalya’da 10 bölüm sürecek Sandokan dizisi için anlaşma imzaladı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.