Breaking Bad yıldızı Bryan Cranston: Hala koku ve tat alamıyorum

Yaklaşık 5 ay önce corona virüse yakalanan Breaking Bad yıldızı Bryan Cranston, koku ve tat duyularının hala yerine gelmediğini ifade etti.

Breaking Bad dizisinin yıldızı Bryan Cranston, corona virüsü yakalanmasından sonratat ve koku hislerinin hala tamamen geri gelmediğini açıkladı.

Breaking Bad yıldızı Bryan Cranston: Hala koku ve tat alamıyorum - 2

Cranston, temmmuz ayında Covid-19’a yakalandığını açıklayan bir video paylaşmış ve yalnızca hafif belirtiler geçirdiği için “çok şanslı” olduğunu dile getirmişti.

Breaking Bad yıldızı Bryan Cranston: Hala koku ve tat alamıyorum - 3

The Ellen DeGeneres Show’a katılan Cranston, devam eden tek belirtisi kaldığını aktararak, “Tat ve koku alma kabiliyetimin bir kısmını kaybettim” dedi.

Breaking Bad yıldızı Bryan Cranston: Hala koku ve tat alamıyorum - 4

64 yaşındaki oyuncu şu ifadeleri kullandı: “Tüm ciddiyetine rağmen çok şanslıydık. Birkaç gün acı çektik ancak yatağa düşürmeye yetecek cinsten değildi. Yaklaşık üç saat boyunca ateşim 37,25 dereceydi ve ardından bir hafta boyunca sadece yorgunluk oldu” dedi.

Breaking Bad yıldızı Bryan Cranston: Hala koku ve tat alamıyorum - 5

Cranston tat alma ve koku alma duyusu hakkında ise, “Sanırım yaklaşık yüzde 75’i geri geldi ancak birisi kahve hazırlarken mutfağa girdiğimde kokusunu alamıyorum” diye konuştu.

Breaking Bad yıldızı Bryan Cranston: Hala koku ve tat alamıyorum - 6

Virüsü atlatmasının ardından Cranston, Covid-19 antikoru taşıyan kan plazmasının bir kısmını Los Angeles’taki Kaliforniya Üniversitesi (UCLA) Kan ve Trombosit Merkezi’ne bağışlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.