Atama kararları Resmi Gazete’de

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu üyeliği ile  Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu üyeliği, Yükseköğretim Kurulu üyelikleri ile 3  üniversiteye rektör atanmasına ilişkin atama kararları Resmi Gazete‘de  yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama  kararlarına göre, Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu üyeliğine Doç. Dr.  Zeynep Müjde Sakar ve Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu  üyeliğine Ahmet Selim Köroğlu atandı.

Yükseköğretim Kurulu üyeliklerine ise Üniversitelerarası Kurulca  seçilen Prof. Dr. Mehmet Şişman ve Prof. Dr. Hayati Develi getirildi

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Musa Kazım  Arıcan, İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Nihat Akkuş ve  KTO-Karatay Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Bayram Sade atandı.

Vergi müfettiş yardımcılarının ataması yapıldı

Ayrıca, Hazine ve Maliye Bakanlığında açık bulunan vergi  müfettişliklerine, yapılan yeterlilik sınavında başarı gösteren 1037 vergi  müfettiş yardımcısının atamaları da yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.