Adnan Oktar’ın hanım arkadaşları mahkemede güzellikleriyle dikkat çekti

2 seneye yakın hapiste kalan kediciklerin güzellikleri mahkemede de gündeme geldi. Mahkeme başkanının, Tülay Kumaşçı’ya sosyal medyadaki resimlerini sorması üzerine, Kumaşçı “Ben iffetli, dindar bir kadınım. Resimlerimin ahlaki değerlendirmesini yapmak kimsenin haddine değildir.”  diye cevap verdi. 

Kumaşçı, “Biz ailelerimizle bir arada yaşarız” diyerek, gayri ahlaki bir ortamın asla söz konusu olmadığına da değindi.

Daniela Balaman: “Yayınlara birçok yabancı model konuk gelirdi. Bu bayanlar Avrupa’da yaşayan ve Avrupa terbiyesi alan kişiler, dekolte onların yaşam tarzı, ayrıca Türkiye’deki bayanların %80-90’nı özellikle metropollerde ve sahil kentlerinde de dekolte. Dekolte hanımları din dışı gören bir anlayış tüm kadınları da potansiyel günahkâr görüyor. Ya da günaha sürükleyen bir faktör gibi görüyor. Yayına katılan yabancı modellerin çoğu dindar Hristiyan, hatta Adnan Beyin vesilesiyle bazıları daha sonra Müslüman olup namaza başladı.” sözleriyle, dekolte giyinmelerinin amacını, dekolte olan insanların da dindar olabileceğini göstermek” olarak ifade etti. Ailelerinin de her zaman yanlarında olduğunu, hiçbir suç işlemediklerini, iddiaların iftiradan ibaret olduğunu söyleyen bayanlar, iddiaların, hapisten çıkmak için iftira atmak zorunda bırakılanların ifadeleri olduğunu söylediler.

Şuan Silivri Ceza İnfaz Kurumu’nda tutuklu bulunan, Merve Büyükbayrak ise mahkemede dekolte sorusunun sorulması üzerine şu şekilde cevap verdi:  “Biz Avrupa sosyetesine hitap edebiliyoruz, tüm modern kesimlere İslam’ı anlatabiliyoruz. Diyanet de Anadolu insanına İslamiyet’i çok güzel anlatıyor.”

Uyuşturucu satıcılarıyla, katillerle, saldırgan ve kriminal tipli onlarca insanla 2 yıla yakın aynı ortamda kalmalarına rağmen, güzellikleri, neşeleri devam eden kedicikler, mahkemede de güzellikleri ile ilgi odağı oldular. “İmanımız sayesinde sabır gösterdik” diyen bayanlar, yaptıkları hayır işlerinden, hükümeti desteklemelerinden dolayı kendilerine komplo kurulduğunu iftiraya uğradıklarını mahkemeye delilleriyle sundular.

Adnan Oktar A9 TV yayınlarında, kediciklerin güzelliklerini şöyle açıklamıştı: Kız arkadaşlarımın güzelliğinin bu kadar etkileyici olmasının sebebi….

“Kız arkadaşlarımın güzelliğinin bu kadar etkileyici olmasının sebebi, dindar olmaları. İmanlı oldukları için güzellikleri dünya çapında bir heyecan meydana getiriyor.”

İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi’nce Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları Yerleşkesi karşısındaki mahkeme binasında görülen duruşmalar, 6 Temmuz’a kadar ertelendi. İşte bayanların mahkeme arasında çektikleri fotoğraflar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.