Adnan Oktar’dan Filistin’e Övgü

Adnan Oktar paylaşımlarında ve yaptığı röportajlarda Filistin halkına desteğini dile getirmiştir.

İşte Adnan Oktar’ın 9 Kasım 2008 tarihinde Arabnews’a verdiği röportaj:

Türkiye, Filistin’in umudu oldu; Türk ve Filistin bayrakları yanyana dalgalandı.

 Türkiye’de derinden derine bir Filistin sevgisi vardır. Çünkü Filistinliler bizim kardeşlerimiz, mümin, muttaki insanlar ve çile çektiler. Çok acılar çektiler. Türkiye’de herkes tabii ki Filistin’i destekliyor. Sağcısı da solcusu da herkes Filistin taraftarı… Kendi hallerine bırakılsa Osmanlı döneminde de Peygamber Efendimiz (S.A.V.) zamanında da barış içinde, kardeşlik içinde yaşamışlardır. Fakat ateist Siyonist olan İsrail derin devletine karşı bir tavır konulması gerekiyor. Türk ordusu bunun farkında. Ama tabii İsrail halkını karşımıza almak gibi bir düşüncemiz olmaz. Ancak bunun çözümü Türk-İslam Birliğinin oluşması ile olur. O zaman zaten kökten sorun hallolmuş olacaktır. İsrail derin devleti de devreden çıkmış olacaktır. Masonik olan, Mason yönetiminde olan İsrail derin devleti, ancak Türk-İslam Birliğinin gücü ile etkisini kaybedebilir.”

Ve 17 Mayıs 2018 tarihindeki bir konuşmasında:

“Filistin’de olan hep gariban, mazlum halka oluyor. Çatışma körüklendikçe halkın yerinden yurdundan edilmesinden, kadınların çocukların evsiz barksız kalmasından başka bir sonuç elde edilmiyor. Bu çatışma üslubunu tamamen bırakıp, iki halkı barıştırsak, o kutsal toprakları imar etsek, bir arada güvenlik içinde neşe içinde yaşasalar, her yeri bağlık bahçelik yapsak, okullar inşa etsek, oyun bahçeleri kursak, tüm hayatı değiştirsek daha güzel olmaz mı? Deccaliyet sürekli kavga istiyor, kan dökmek istiyor. Müslüman olarak biz ısrarla barış isteyeceğiz, dostluk isteyeceğiz, sevgi isteyeceğiz. “

Adnan Oktar: İsrail ve Filistin arasında kan mutlaka durmalı

”Filistin’e durduk yere herhangi bir ülke saldırmaya kalkarsa gökkubbeyi tepesine yıkarız. Fakat sürekli İsrail’e roket atıp sonra Dubai’de keyif çatan ve masum kadınların çocukların ezilmesine yol açan bir roketçi takımı var” açıklamasında bulunmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.