Adnan Oktar Davasında Gülşah Güçyetmez Neler Söyledi?

Adnan Oktar davasında neler oluyor? Adnan Oktar’ın kız arkadaşları kendilerine isnad edilen suçları kabul etmediler. Adnan Oktar’ın sevgi insanı olduğunu söylediler. İşte Gülşah Güçyetmez’in ifadesinden bazı bölümler:

“DEAŞ ve PKK ile fikri anlamda, ilimle ve bilimle mücadele ediyoruz. Terörle kalıcı çözümün de Allah sevgisi olduğunu düşünüyoruz. Biz Allah’tan çok korkarız ve Allah’ı çok severiz. Bu yüzden asla suç işlemeyiz”

”Hastalığım yüzünden oy kullanamadım diye Adnan bey’e iftira atmaları çok büyük vicdansızlık. Kışa denk gelmişti ve çok hastaydım, evden dışarı çıkamamıştım. Bunun dışında her zaman oyumu kullandım. Her zaman Sn. Cumhurbaşkanımızı destekledim. Sosyal medya hesaplarımı yüz binler takip ediyor. Oradaki paylaşımlarımda da görebilirsiniz.”

“Birbirimize imparatoriçe diyoruz diye Ayça P. Örgüt iftirası atıyor. Espri amaçlı birbirimize imparatoriçe deriz. Beğenilme ifadesidir. Ayça P. kendisine söylenmediği için kıskanmış, iftira atmış.”

“İftira çetesi Bahar B.’nin banka hesabına el koyarak onu korkutmuş, bize bu yüzden iftira atıyor. Diğer taraftan, Adnan bey de arkadaşlarım da beni çok sever. Bahar B. Bu sevgiyi çok kıskanmış.”

“Beril Koncagül’ü cezaevinde çok korkuttular, baskı yaptılar. Dayanamadı ve iftira attı.”

”Hz. Meryem’e, Hz. Ayşe’ye gayriahlaki iftiralar atıldığı gibi bize de iftira atıldı. Bu iftiraları atanlar daha sonra rezil oldular.”

“Çağla Ç. ile aynı cezaevinde kalıyorduk. Odalarımız buz gibiydi, kıyafetlerimiz de alındı. İşkence odası gibiydi. Çağla Ç. bu ağır şartlara 6 ay dayanabildi. Kumpas çetesinin bir avukatı ’yıllarca çıkamayacaksın’ diye Çağla’ya  baskı yapınca iftiracı olmaya karar verdi. Bu iftiraları da cezaevinden çıkabilmek için attı.”

“Çağla Ç.’yi psikolojik baskı ile iftiracı yapan kumpas çetesi avukatı benim de ziyaretime geldi. ’15 yıl çıkamayacaksın’ dedi. Cezaevi müdürü de iftiracı ol diye bana baskı yaptı. Ölene kadar cezaevinde kalsam da tertemiz Müslümanlara iftira atmam.”

“Örgüt iftiralarını kesinlikle reddediyorum. Biz örgüt karşıtı faaliyetler yapıyoruz. Arkadaş grubumuzda her zaman sevgi ve kardeşlik saikiyle hareket edilir, örgüt saikiyle değil.”

“Muazzez A.’nın maddi durumu kötüydü. İftira çetesi de banka hesabına el koydurunca çok zor durumda kalmış ve iftira atmış.”

“Beril K. Feriye Sarayı’ndaki davetimizde Ebru Polat’ı alkışlayarak eğleniyordu. Dışarıda beraber yemek yerdik, gezerdik, alışveriş yapardık. Beril K. cezaevinde girene kadar halinden çok memnundu. Cezaevinde çok korkuttular,  baskı yaptılar. Dayanamadı ve iftira attı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.